Beyaz Abiye Elbise Modelleri 2014

  • 28 Aralık 2013
  • 5.588 kez görüntülendi.
Beyaz Abiye Elbise Modelleri 2014

Beyaz abiye modelleri bayanların tercih etmekten uzak durdukları abiye modelleridir. Özellikle düğünlerde gelinlik ile benzerliği nedeniyle kesinlikle beyaz abiye giymekten kaçınırlar. Oysaki beyaz saflığın ve asaletin simgesidir. Bu nedenle beyaz abiye modelleri bayanların önyargılarının kurbanı olmuş durumda.

2014 Beyaz abiye modelleri bu sezonun trend rengi olacağı düşüncesindeyim. Çünkü bu yıl modacılar beyazın haksızlığa uğradığını sadece gelinlik rengi değil abiye modelleri içinde kullanılabileceğine karar vermişler. Beyaz abiyeleri incelerken kafamda oluşan düşünce aslında beyaz abiyeleri sadece özel gün ve davetlerde giymek yerine yaz sıcaklarında günlük beyaz elbise modelleri seçimi yaparken de sıkça karşılaşabileceğimiz düşüncesine kapıldım.

Bu sezon modacılar koleksiyonlarında bol miktarda beyaz abiye modelleri kullanmışlar. Vücut hatlarına güvenen bayanlar straplez beyaz mini abiye modelleri  seçimi yaparsa katıldıkları davette tüm gözleri üzerinde toplayabilir. Hani bir söz vardır ya  ”Kuğu gibi olmak”, bu söz beyaz abiye modelleri giymiş birisi için söylenmiştir .

Sizler için bu yazımızda modacıların tasarımlarını inceleyerek mümkün olduğunca hoşunuza gidecek, size hitap edecek, evet aradığım tamda böyle bir beyaz abiye elbise modeli diyebileceğiniz abiye modellerini sizin için topladık. Aslında bu modeller arasında hoşunuza gidecek kesin bir elbise modeli bulacağınızdan eminim. Gelin birlikte beyaz abiye elbise modelleri 2014 galerimizi birlikte ziyaret edelim ve modelleri birlikte inceleyelim…

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ