ROMAN 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

  • 26 Aralık 2013
  • 4.059 kez görüntülendi.
ROMAN 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Yaz aylarına hiç doyamayacak olsak da moda dünyası ROMAN 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu çizgilerini çoktan belirledi. Roman markası da güçlü çizgisiyle kış koleksiyonunu oluşturdu bile.
Roman markasının temelleri 1980’li yıllarda atılmış. Müşterilerinin ne istediğini iyi belirleyen firma, kısa süre içinde kendi ürettiği kıyafetlerle başarıyı yakaladı. Özellikle roman markalı manto ve kabanlar o dönem İstanbulluların büyük ilgisini çekmiştir. 90 sonrası mağazacılıkta büyümeye önem gösteren firma özel konseptleriyle yeni mağazalar açtı. Kısa sürede her bölgede bayanların ilgi odağı olan roman markalaşma sürecinde hızla ilerledi. Türkiye’ de kadın giyim sektörüne önemli derecede yön verir hale geldi roman.
Erişilebilir kaliteli ve yenilikçi bir tasarım markası olan roman, yeni sezonda da net, güçlü, şık ve modern. Roman 2013-2014 sonbahar kış koleksiyonuyla şehirli kadınları adeta yeniden yaratıyor. Kusursuz dikişler, iddialı renkler, net ve güçlü çizgiler. Bayanları yine çok güzel bir kış bekliyor roman sonbahar kış koleksiyonunda. Adeta bir renk harmonisi yaşatmış roman tasarımcıları bu sezon kreasyonlarında. Bunalımlı renkler eskide kalmış görünüyor artık. Kış da olsa ruhunuzu yenileyecek size yepyeni bir hissetmenin kapılarını açacak olan roman 2013-2014 sonbahar kış koleksiyonunu birde siz inceleyin. İddia ediyoruz koleksiyonu inceledikten sonra bu kıyafetlere sahip olmak isteyeceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ